Duben 2009


Paris má největší kabelku na světě...

30. dubna 2009 v 21:36 | anetkaa =P |  Paris Hilton
Na velký nákup, velkou kabelku! Přesně tímhle heslem se asi řídí profesionální celebrita Paris Hilton, která se na své oblíbené nakupování tentokrát pořádně vybavila.
Aby nemusela tahat několik tašet na její tuny zakoupeného oblečení, zapojila mozek a vymyslela, že bude lepší si vzít jednu pořádnou. A to doslova!
Do této kabelky značky Chewy Vuiton, se totiž vejde opravdu vše…
paris-hilton-kabelka-2.jpg

paris-hilton-kabelka-3.jpg

paris-hilton-kabelka-4.jpg

paris-hilton-kabelka-1.jpg


Naomi in V magazine...

30. dubna 2009 v 21:34 | anetkaa =P |  Naomi Campbell
naomi-campbell-v-magazine-hlavni.jpg

Ačkoliv už téhle populární britské modelce táhne na 40, může se stále směle srovnávat se svými mnohem mladšími kolegyněmi z branže. No uznejte sami, mít ve 38 letech takovou postavu?

Bob neboli mikádo, může mít tisíce podob

30. dubna 2009 v 21:29 | anetkaa =P |  ♥vlasy

Termín bob je v anglicky mluvících zemích hodně používaný pojem označující širší škálu účesů od takzvané podkovy až po delší mikádo. Obecně je jím ale chápáno právě ono zmiňované mikádo, ve všech jeho variantách a kreacích. A přestože jsme se vás na všechny mikáda, hříbky nebo souhrnně boby již snažili naladit, můžeme to teď zkusit trochu komplexněji. Vždyť účes "bob" v této sezóně letí a možná se pro něj rozhodnete i vy.

Bob má mnoho podob. Proto se také hodí obrovskému množství žen. Můžete měnit délku, rovnost vlasů, barvu, délku ofiny - a hned máme "bob", neboli mikádo, na milión způsobů. Je to praktický účes s dokonalým střihem, se kterým se dá navíc pomocí stylingových přípravků snadno pracovat. Mikádo nemusí být jen hladké. Můžete ho natáčet, rozcuchat, sepínat sponkami - prostě tvořit z něj mnoho příležitostních účesů. Mikádo skutečně není nuda!


Rozcuchaný styl

Aktuální hvězdou mezi "mikádovými" variacemi je roztřepený vrstvený styl. Postupně sestříhaný účes vypadá velmi moderně, svěže a živě, ať už si zvolíte variantu s ofinou, či bez. Tento způsob střihu umožňuje jen lehké úpravy - můžete zkusit konečky vlasů pomocí gelu nebo pěnového tužidla vytočené ven, vyfoukání přes kulatý kartáč, ale stejně tak i celý účes upravený jen prsty - působí pak vzdušně a rošťáčky, což samozřejmě ubírá na věku a navíc jsou velmi sexy, energické, veselé, a vždycky v módě.

Tip Moda.cz:
Toužíte-li po bohatém účesu, předkloňte se a do vlasů nastříkejte lak na vlasy. Když vlasy prostříkáte zespoda, vytvoří se vám krásný bohatý účes a vynikne váš střih! Vlasy už nečešte. Pouze je promačkejte rukama.

Pokud ale preferujete starou dobrou klasiku, není problém účes učesat do hladka a pomocí fénu mu dodat oblé tvary.

Mikáda milují i celebrity

Krátkým střihem se kromě Victorie Beckham inspirovaly také například zpěvačka Rihanna, modelka Natalia Vodianovová nebo herečka a manželka hollywoodské hvězdy Toma Cruise Katie Holmes. Další důkazy o tom, že je tenhle střih skutečně in, snad už nepotřebujete.

Mikádo je účesem žen moderní doby

Mikádo je snad jedním z nejznámějších a nejběžnějších účesů, ovšem i přes svou dlouholetou existenci a tradici ani zdaleka neztrácí kouzlo svého půvabu a naopak se ve všech možných obměnách a variacích vrací zpátky do módy.

Základy mikáda vznikly ve dvacátých letech minulého století, kdy si ženy poprvé ustřihly vlasy, a ukázaly tak svoji šíji a ramena. Jejich účesem se v šedesátých letech inspiroval francouzský kadeřník Vidal Sassoon, který v roce 1963 vytvořil krátký nadýchaný účes na hlavě herečky Nancy Kwanové. Mikádo, tehdy zvané klasicky bob, se tak v šedesátých letech stalo hitem. Jeho nesmírnou výhodou a předností oproti jiným střihům je obrovská možnost kreativních obměn a inovací. S využitím různých délek, sestříhání a vrstvení, s ofinou či bez a také díky kouzlům s barvami si na své přijde každá žena, ať už je její tvar obličeje jakýkoli.
Za mikádo vděčíme slavnému kadeřníkovi Vidal Sassoon / Mikádo Nancy Kwan z rukou Vidal Sassoon

Variabilita letos prostě frčí

Pokud jde ale o styly, u mikád si vybere asi každý. Sestřih ale i dodatečná úprava může změnit účes na styl sportovní, elegantní, bláznivý, prostě jakýkoliv vás napadne, a to klidně během několika málo minut. S mikádem se sají dělat zázraky skutečně na počkání. Stačí k tomu například květiny či různé čelenky, sponky a klipsy do vlasů. Barevné ozdůbky krásně vyniknou a účes ozdobí.

A kolik to stojí?

Možná vás zajímá, kolik že taková paráda stojí, takže: trendy mikádo česká kadeřnictví stříhají za 300 až 1000 korun. Je-li ale v úpravě vlasů zahrnutá i barva či speciální vlasová kúra, návštěva kadeřníka se může prodražit až na čtyři až pět tisíc korun. Obvyklá cena ale bude kolem 2500 korun za návštěvu kvalitnější kadeřnické sítě.

Mikádo je sice naprosto úžasný sestřih, ale nezapomínejte, že ne všem musí takové vlasy slušet. Ke každému tvaru obličeje sedí něco jiného, a tak je rozhodně na místě poradit se s kadeřníkem, zda je vámi zvolený účes vhodný, či ne. Zde platí rčení "Dobrá rada nad zlato" dvojnásob. Přeci jen, špatně vybrané tričko můžete kdykoliv zahodit, ale se špatným účesem už to není tak snadné.

ukhairdressers.c o m (1)ukhairdressers.c omukhairdressers.c o m (4)

Vanessa Hudgens s Ashley Tisdale: the LG Rumorous

29. dubna 2009 v 19:29 | anetkaa =P |  Vanessa Hudgens
Dvě nejlepší kamarádky Vanessa Hudgens a Ashley Tisdale, které nejvíce proslavil film "High School Musical" byly spatřeny na the LG Rumorous (28.dubna). Vanessa prý měla údajně v létě navštívit Českou Republiku v rámci jejího turné, ale nevyšlo jí to, kvůli natáčení nějkého filmu. A přesunulo se to na neurčitou dobu. ...Musím uznat,že žádná neměla nějak extra pěkné šaty ,ale když už tak bych si koupila Vanessy. Ale,co se mi nejvíc líbí jsou botky,úúžaasnéé!!♥


Lindsay Lohan a Ali Lohan na ostrově Maui

29. dubna 2009 v 19:23 | anetkaa =P |  Lindsay Lohan
Potom co paparazzi načapali Lin jak nakupuje a všichny spatřili její vyrchtlou postavu, začali všude na internetových serverech psát "Ať už jí dá konečně někdo najíst." Tak Lidsay Lohan vypadla z rušného Hollywoodu a společně se svojí mladší sestrou Ali Lohan si užívá na sluníčku na ostrově Maui.


Gisele Bundchen a Tom Brady ve Vancouveru...

29. dubna 2009 v 19:19 | anetkaa =P |  Gisele Bundchen
Krásná brazilská modelka Gisele Bundchen a její manžel Tom Brady si udělali rodinný výlet ve Vancouveru, Kanada (25.dubna) společně s Tomovým synem Johnem Edwardem Thomasem. Rodinka krmila holuby, navštívila the Famous Granville Market a procházeli se po centru Vancouveru. Gisele a Tom jsou manželé. Svatbu měli v Santa Monice 26.února.


Mischa Barton si z pár kil navíc nic nedělá!

29. dubna 2009 v 19:11 | anetkaa =P |  Mischa Barton
Mischa Barton si z pár kil navíc nic nedělá!

Krásná herečka Mischa Barton se objevila na nejnovějším britském vydání časopisu Cosmopolitan jako cover girl, a aby toho nebylo málo, spolu s pózováním také prozradila, že nechápe lidi, kteří posuzují člověka pouze podle toho jak vypadá a zda má žena celulitidu. Téměř rok po tom, co byla Mischa nařknuta bulvárem a mnoha médii za to, že výrazně nabrala na své hmotnosti, tentorkát konečně osvětlila situaci a sama řekla svůj názor.Barton, která je nejvíce známá z oblíbeného seriálu "O.C California" v roli Marissy musela minulý rok čelit mnoha naražkám na svoji postavu, jelikož ji pár paparazzů vyfotilo s pomerančovou kůží na stehnech.
"Jistě, existují vůbec důležitější problémy, než zda má někdo celulitidu? Nechápu lidi, kteří hledají na ostatních špatné věci. Proč se tím zatěžovat?! Vím, že je to lidská vlastnost chtít najít tyto nedostatky na ostatních, ale přijde mi to celkem povrchní."
Seriálová hvězda navíc v poslední době svoji váhu údajně opět snížila z vyhovující velikosti 12 na 6 a 8. Barton však řekla, že to bylo z důvodu jejího rozchodu s přítelem a kytaristou Tylorem Lockem.
"Jediný způsob, jak být šťastný a v pohodě se vším všudy je přijmout to, co máte. Každý má na své tělo mnoho otázek, ale já jsem si tím svým už jistá. Jsem šťastná a zdravá," dodala.Kromě toho, že ze své postavy Mischa opravdu komplexy nemá, dále přiznala, že stejně jako mnoho dalších žen trpí nedostatky.
"Myslím, že většina lidí bere celebrity jako ty osoby s perfektním životem. Ale tak to není. Místo toho bychom se měli zaměřit na to, že vaše rodina a přátelé Vás vidí jako skvělou osobu."

Next.co.uk pro Jaro/Léto 2009

29. dubna 2009 v 19:09 | anetkaa =P |  trendy <--
Značka Next je známá jako výrobce oblečení pro dámy, pro pány a také děti. Výběr mají opravdu široký, Next totiž nezapomíná ani na jednu část dne. Ráno si můžete obléknout Next oblečení do práce, odpoledne se převléknete do domácího oděvu a večer do pěkného luxusního pyžama. Doplňujícím prodejem je spodní prádlo, boty, kabelky a různé doplňky. Sortiment firmy Next dováží z Anglie spoustu českých firem, které si můžete vyhledat na internetu.
Next oblečení / Next.co.uk pro Jaro/Léto 2009 (http://www.modablog.cz)

Něco z historie

První byla založena značka Next Retail, která působila se svými 480 obchody ve Spojených státech a Irsku. Poté byla založena firma Next Directory, jenž si získala pomocí katalogů a internetových stránek více jak 2 miliony aktivních zákazníků. Dále se prosadila značka Next Interiors se svými 140 obchody v zámoří a s neobyčejnou nabídkou na vyzdobení interiéru.
V únoru roku 1982 byl otevřen první obchod dámského oblečení a na konci června již bylo těchto obchodů 70, v srpnu 1984 byl započat prodej pánského oblečení a v prosinci již mohli zákazníci zavítat do 52 takových obchodů. Dětské oblečení se začalo vyrábět roku 1987 a postupně se Next obchody rozšířily po celém světě.
Next oblečení / Next.co.uk pro Jaro/Léto 2009 (http://www.modablog.cz)

Nová kolekce pro jaro-léto

Takže dámy, máme tu novou kolekci Next oblečení, která nám nabízí několik témat. My nejdříve zavítáme do kolekce "Plážový dům", kde najdeme ležérní a jednoduché oblečení v pastelových barvách bílé, zelené, modré, béžové a lehce žluté. Tyto barvy se kombinují s džínovinou. Oblečení této kolekce je výrazné volností oblečení, řasením a jemnými kanýry.
Dále se podíváme na téma "Retro" jenž nám nabízí trochu dětsky zpracované vzory květin a spirál v barvách žluté, bílé, černé a převážně modré. Ženský pas je zvýrazněn silným páskem a jako další doplněk si můžeme zvolit legíny.
Next oblečení / Next.co.uk pro Jaro/Léto 2009 (http://www.modablog.cz)
"Anglický styl léta" vyniká lehkostí materiálů a jemností barev i vzorů. Anglie je romantické místo a tak i oblečení na toto téma je doplněno romantickým šněrováním, řasením a kanýry. Prodloužený střih svršků zvýrazňuje posunutý pas pod prsy.
Next oblečení / Next.co.uk pro Jaro/Léto 2009 (http://www.modablog.cz)

Jako kovbojky budeme vypadat s kolekcí "Daleko od západu", která nás oblékne do džínoviny v kombinaci s kůží. Typickým znakem indiánek jsou pírka, třásně a barevnost země - tedy různé tóny černé, hnědé, žluté a zelené.

Next oblečení / Next.co.uk pro Jaro/Léto 2009 (http://www.modablog.cz)

Kdo se chce vrátit do "70.let" oblékne si zvonové kalhoty a tričko s knoflíčkovým zapínáním u krku. Vzorem jsou pruhy či různé drobné květinky a kostičky. Důležitý je však také zvýšený pas kalhot a sukní.

Fialové dvoudílné plavky Margherita Mazzei!!

29. dubna 2009 v 19:07 | anetkaa =P |  --> trička,šaty
Slýcháme to už asi třetí rok. Fialová prý už nebude trendy, fialová prý už nebude in. A přesto se stále vyrábějí topy, jeansy, boty v této barvě. A nejinak je tomu také u plavek. Tři kousky luxusních plavek od italského výrobce Margherita Mazzei z kolekce jaro/léto 2009 si můžete, prohlédnou u nás na webu.
Tyhle luxusní fialové plavky patří do kolekce, pro kterou nafotila katalog modelka Madalina Diana Ghenea.

Fialové dvoudílné plavky Margherita Mazzei – jaro/léto 2009 (http://www.modablog.cz)Fialové dvoudílné plavky Margherita Mazzei – jaro/léto 2009 (http://www.modablog.cz)Fialové dvoudílné plavky Margherita Mazzei – jaro/léto 2009 (http://www.modablog.cz)

Paris Hilton a Doug - Je to ten pravý?

28. dubna 2009 v 19:00 | anetkaa =P |  Paris Hilton
Paris Hilton a Doug - Je to ten pravý?

Mladá hotelová dědička Paris Hilton se v dřívější době dostávala do bulvárních časopisů především díky svým skandálům a prohřeškům. Dnes je to ale úplně jinak. Seká dobrotu a je prý šťastně zamilovaná. A kdo že je ten pravý? Velký dík patří údajně jejímu aktuálnímu přítelovi Dougu Reinhardtovi, který vytřídal po Parisině boku zpěváka Benjiho Maddena ze skupiny Good Charlotte.
Od prvního momentu, kdy se dvojice dala dohromady, se od sebe prý nedokážou ani na moment odtrhnout. Ať už jde o dovolenou na krásném Hawaji, lyžování v Aspenu nebo poslední výlet na světoznámý festival Coachella. A právě po něm se začaly šířit klepy, že pár zvažuje udělat v jejich vztahu další významný krok. Nedávno je paparazzové přistihli při prohližení nové luxusní vilky v Beverly Hills. Ta by měla být prý jejich společné hnízdečko lásky poté, co každý bydlel sám. ¨
Slavnou americkou blondýnku nedávno citoval i německý magazín Bild. Paris prozradila, že Doug je podle ní ideální muž, protože se dokáže dokonale přizpůsobit jejímu cestovatelskému způsobu života. Můžeme být tedy zvědaví, zda se bude konat svatba, nebo to skončí fiaskem.

Dokonalé vlasy dnes i zítra..

28. dubna 2009 v 18:59 | anetkaa =P |  ♥vlasy

Dokonalé vlasy dnes i zítra..

Dokonalé vlasy dnes i zítra...

Mít krásné vlasy po celý den je snem každé moderní ženy, a proto i vy byste se měly inspirovat nejnovějšími trendy nejen z přehlídkových mol,co se oblečení týče, ale také vlasů, ty jsou základem našeho půvabu a pokud tomu nevěříte, tak si to klidně vyzkoušejte! Jedním z našich přání by mohlo být, abychom ušetřily co nejvíce investicí a přesto vypadaly nádherně. Dobrý pocit je totiž k nezaplacení. Krásné vlasy jako po odchodu ze salónu již můžete mít i vy, proto čtěte, jak na to!

Jak mít barvu na vlasech co nejdéle krásnou?

Všechny ženy sní o tom, zajít si do nejprofesionálnějšího kadeřnictví, kde dokonale zkrášlí jejich kštici. Problémem však je, že né každá si to může dovolit. My vás ale nenecháme ve štychu, protože každá žena může mít krásné vlasy tak, jako bychom ze salónu právě odešly. Ne, skutečně je to reálné! Postačí, když si zapamatujete pár jednoduchých triků a potom se můžete den za dnem chlubit nejlepší kamarádce, jak že jste to vlastně dokázala.Začnětě používat takové přípravky, které jsou speciálně určené pro barvené nebo melírované vlasy. Udržují totiž stálou barvu a oslnivý lesk!

Jak vytvořit na vlasech mistrovské dílo jako ze salónu?

Každý člověk se alespoň jednou ročně nechává zkrášlovat vlasy oblíbenou kadeřnicí nebo kadeřníkem, ten nám zajistí ten nejkrásnější účes přesně podle našich představ, že se poté cítíme jako půvabné modelky a jsme vděčné za mužské obdivuhodné pohledy. To vše jen do chvíle, než se vrátíme domů a hlavu si umejeme, poté je všechno dílo ztraceno.. Ale díky extrakrasa.cz NE! Víme, co s tím! Polovina úspěchu je zabudována v dobrém střihu a ten už přeci máte, pokud ne, utíkejte do nejbližšího kadeřnictví a vyřkněte všechny své touhy a přání. Až se budete vracet domů, skočte si do drogérie a kupte si kvalitní stylingový přípravek (gel, lak, vosk), který modeluje a zdůrazňuje jednotlivé partie účesu. Uvidíte, že vaše vlasy už pod šátek nebo čepici muset schovávat nebudete, protože na ni ( a na sebe) budete pyšná! Pozor si však dejte, pokud venku prahne sluníčko. Nezapomeňte si vlasy chránit přípravky, které chrání vlasy před poškozením UV záření.

Jak vykouzlit hebké rovné vlasy?

Myslíte si, že mají modelky překrásně rovné vlasy jen díky tomu, že je češou ty nejlepší kadeřníci světa? To je velký omyl! Je to sice dřina, ale vyfoukat si vlasy do rovné polohy zvládne každý. Všechno půjde hladce, pokud si vlasy umyjete šampónem pro narovnání vlasů a poté použijete speciální kondicionér pro uhlazení. Zabraňuje totiž nežádoucím vlnění a krepatění vlasů, většina z nich je obohacena o saténové proteiny, které zvýrazní lesk vlasů. Když už se dáte do práce, pečujte o svoje vlasy co nejlépe. Nemyslete si, že k tomu, aby byly vaše vlasy rovné a hladké stačí jenom toto. Budete se divit, ale zakročit budete muset například i v ložnici. Místo bavlněného povlečení vyzkoušejte saténové, nebo alespoň co se polštáře týče. Vlasy po něm krásně kloužou a proto se "nezacuchají". Ráno budete mít vlasy rovné jako hřebíky a ušetří Vám to spoustu času.


Dámská tílka Adidas

28. dubna 2009 v 18:54 | anetkaa =P |  --> trička,šaty
Tílka Adidas se prodávají pod značkou Adidas Respect M.E. a máme opravdu z čeho vybírat. Značka Adidas se vyznačuje nápaditostí oblečení a originálního střihového řešení. Každý návrh je doplněn nenápadnou korunkou nebo nápisem adidas. Nedávno bylo toto módní oblečení obohacené nápady světové návrhářky Stelly Mc Cartney, která vytvořila nebývalou kolekci, včetně tílek. Celá kolekce se dělí dle účelu a je vyrobena z jednostranného jerseye, z 80% polyesteru, 20% elastanu. Vlákna s funkcí Clima cool zajišťují suché a pohodlné nošení.
Dámská tílka Adidas (http://www.modablog.cz)

Nová kolekce 2009

Na cvičení jógy je určena kolekce s názvem Yatra, jenž je sladěná do oranžové barvy.
Kolekce Adilibria má oblečení pro gymnastická cvičení. Originálním šperkem kolekce je bílé tílko se sklady, které se rozšiřují od výstřihu do spodní části, kde jsou podkasané. Tento střih vytváří vzdušné bříško, ale je velmi slušivé. Další řasení je použito u matně žlutého kousku, kde se řasení přelévá z levé strany na pravou, střih je tedy asymetrický.
Třetí kolekce nese název Clima a je určena pro náročné sporty jako je běh nebo tenis. V této kolekci jsou tílka přestřižená pod prsy. Vyjímečný návrh, který vás okouzlí je tílko, které má úzká ramínka a ozdobné proužky křížící se na hrudi pod krkem. Tílko je přiléhavé a rozčleněné obloukovými švy.
Dámská tílka Adidas (http://www.modablog.cz)

V obchodech tedy najdeme jak sportovní tílka Adidas s přiléhajícím střihem, tak tílka pro volný čas a volnějším střihem. Mimo skladů a řasení, kterým se nová kolekce vyznačuje , používá Adidas také originální potisky a vzory. Neobvyklým detailem u tílek je knoflíčkové zapínání u výstřihu nebo mohutné kapsy v dolní části trička. Oblíbenými se staly tílka s vykrojenými zády, které jsou tou nejlepší volbou pro horká léta.

Dámská tílka Adidas (http://www.modablog.cz)

Spodní prádlo Sisley: Nová kolekce luxusního francouzského spodního prádla

28. dubna 2009 v 18:53 | anetkaa =P |  --> trička,šaty
Spodní prádlo francouzské značky Sisley, která vyrábí mimo jiné oblečení pro muže, ženy i děti a také kosmetiku, vyjadřuje kreativní život mladých lidí. Svůdnou eleganci dodávají lehké materiály a menší rozměry. Léto však také vyžaduje teplejší a výraznější tóny než jaké jsme mohli vidět u zimní kolekce.
Spodní prádlo Sisley: Nová kolekce luxusního francouzského spodního prádla (http://www.modablog.cz)

Dámské spodní prádlo od Sisley

Ženy si mohou vybrat z nepřeberného množství druhů podprsenek, menších kalhotek, tang, kraťásků, spodniček pod oblečení přes den a županů na noc. Hlavním motem je mini-mini velikost. Materiály se mění. Někdy jsou kreativní, někdy jen kontrastní. Exkluzivní tkaninou je tečkovaný satén, saténový krep, okázalý tyl a grogrén (druh těžké hedvábné tkaniny s rypsovou vazbou, charakteristickou podélným či vertikálním žebrováním).
Romantické chvíle navozují krajkové volánky, žebrovaná viskóza s hedvábným krepem, řasení a různé zdobení. Samozřejmě se nepřestaly vyrábět push-up podrpsenky, které upoutají pozornost každého muže. Novinkou je tyl okrášlený tetovacím efektem. Spodní prádlo Sisley je vyrobeno z ultra lehkých mikrovláken a celkový vzhled prádla je dráždivý i jemně svůdný.
Spodní prádlo Sisley: Nová kolekce luxusního francouzského spodního prádla (http://www.modablog.cz)

Pánské spodní prádlo od Sisley

Pánská kolekce se řídí rčením: "Přiléhající styl povznese muže k sochařské postavě a zajistí rafinované chutě." Klíčovým artiklem jsou dokonale padnoucí slipy a boxerky. Oba typy spodního prádla jsou výrazně elastické s horizontálními pruhy v kontrastních barvách. Tkaninou je pružný bavlněný jersey a žebrovaná bavlna. Vše je v černé, mramorově šedé nebo v půlnoční modré barvě. Noční spodní prádlo je klasické a strohé v pruhovaně tkaných materiálech, v tónu kaštanu, modrého saténu či dokonce ocelově šedé egyptské bavlny.
Spodní prádlo Sisley: Nová kolekce luxusního francouzského spodního prádla (http://www.modablog.cz)Spodní prádlo Sisley: Nová kolekce luxusního francouzského spodního prádla (http://www.modablog.cz)Spodní prádlo Sisley: Nová kolekce luxusního francouzského spodního prádla (http://www.modablog.cz)
Spodní prádlo Sisley: Nová kolekce luxusního francouzského spodního prádla (http://www.modablog.cz)Spodní prádlo Sisley: Nová kolekce luxusního francouzského spodního prádla (http://www.modablog.cz)Spodní prádlo Sisley: Nová kolekce luxusního francouzského spodního prádla (http://www.modablog.cz)Spodní prádlo Sisley: Nová kolekce luxusního francouzského spodního prádla (http://www.modablog.cz)

Dámské bikiny Pain de Sucre pro jaro/léto 2009

28. dubna 2009 v 18:51 | anetkaa =P |  --> trička,šaty
Dámské bikiny Pain de Sucre pro jaro/léto 2009
Značka Pain de Sucre představuje novou kolekci svůdných plavek a bikin. Dámské plavky Pain de Sucre pro sezónu jaro/léto 2009 tak představují zajímavou kolekci svěžích střihů, příjemných materiálů a celkově sexy designu se spoustou detailů.
Pokud chcete v létě na pláži zaujmout, sáhněte po kolekci Pain de Sucre Jaro/Léto 2009.

Bikiny Pain de Sucre jaro/léto 2009

Dámské bikiny Pain de Sucre pro jaro/léto 2009 (http://www.modablog.cz)
Dámské bikiny Pain de Sucre pro jaro/léto 2009 (http://www.modablog.cz)
Dámské bikiny Pain de Sucre pro jaro/léto 2009 (http://www.modablog.cz)
Dámské bikiny Pain de Sucre pro jaro/léto 2009 (http://www.modablog.cz)

Chloe kabelky 2009

28. dubna 2009 v 18:51 | anetkaa =P |  --> tašky+kabelky

Chloe kabelky 2009

Kabelky od známé Chloe mají jednoduchou linii a přesto oplývají jedinečností. Kabelky si jistě oblíbí ženy, které mají rády originalitu, extravaganci a praktičnost. Luxusní kolekce Chloe kabelek je navržena tak, aby jste ji mohli kombinovat s více styly oblečení v různých barvách.
Chloe kabelky 2009 (http://www.modablog.cz)
Už jste někdy měly v šatníku kabelku z hadí kůže? Teď tuto možnost máte. Můžete si vybrat malé psaníčko i velkou tašku, ale v každém případě vás to bude stát spoustu peněz. Nemusíte se ale bát, že by jste skvostný kousek musely příští rok vyměnit, kabelky Chloe jsou totiž nejen nápadité a vysoce módní, ale take nadčasové. Chloe kabelka vás tedy bude doprovázet mnoho let.
Chloe kabelky 2009 (http://www.modablog.cz)

Kolekce 2009

Materiálem kabelek značky Chloe je kvalitní matná či lesklá kůže a hrubě tkaná textilie. Na léto 2009 jsou tašky laděné do přírodních tlumených tónů, které se hodí ke každému oblečení a dokáží vás oslovit jemnými detaily. Zajímavým kouskem je bílá textilní taška s modrými koženými lemy a ozdobnými zipy, pomocí nichž si můžete kabelku zmenšit. Luxusní kombinací je bílá hrubá kůže se zlatým kováním a hnědými jemnými linkami. Pro odvážné je fialová kožená kabelka se zlatým řetězem na rameni. Pokud se chystáte vyrazit na večírek, obstarejte si černobílou tašku posetá třpytivými flirty. A co vám nesmí v kabelce od Chloe chybět? Přeci Chloe sluneční brýle.
Chloe kabelky 2009 (http://www.modablog.cz)

MANGO boty – jaro 2009

28. dubna 2009 v 16:06 | anetkaa =P |  --> boty
MANGO boty – jaro 2009


Konečně se nám začíná blížit jaro a s ním přívítáme výměnu nevzdušných zimních bot za neodolatelné lodičky, baleríny všech barev a podobné chic botičky. Že Váš šatník zeje prázdnotou? Něvěste hlavu, módní společnost MANGO, jež má ve světě i u nás velké zastoupení a jejíž tváří jsou Penélope a Mónica Cruz, Vám ve své kolekci ukážou takové kousky, kterým zajisté Vaše nožky neodolají. Pojďte s námi načerpat inspiraci…
Díky botům dolaďujeme outfit k našim představám. Bez hezkých a zajímavých botiček celý model klesá "na ceně". A na tohle MANGO samozřejmě myslí a proto z jeho dílen vychází jeden kousek skvostnější než druhý.
K mání jsou boty na každodenní nošení i na vyjímečné události. Vyberou si zde milovníci klasických lodiček, které jsou zde nabízeny v širokých škálách barev a pokud máte chuť malinko zaexperimentovat, určitě Vám padnou do oka lodičky s malinkou ozdůbkou, která tyto botky hezky ozvláštní, ovšem v mezích normálu.
MANGO boty – jaro 2009 (http://www.modablog.cz)

MANGO boty na vysokém podpatku

Pokud Vám pouze malé odlišení nestačí, sáhněte po výraznějších botech, které Vašemu oku budou více lahodit. Jarní kolekci kralují boty na vysokém podpatku, z nichž ani jeden model nepostrádá zajímavé řešení. Barevnou a materiálovou kombinaci doladí spona nebo jiná ozdoba, která jim zajistí perfektní vzhled. Z klasických řemínkových bot na vysokém podpatku vytvoří úžasný kousek přidáním šněrovací části. Všechno přitom vypadá, tak jemně. O přeplácanosti ani nemůže být řeč.
Patříte k lidem, pro které je každý den závod na dlouhou trať a vysoké podpatky si nemůžete dovolit, protože by Vás ve Vašem stálém spěchu akorát tak zpomalovaly? I pro Vás má MANGO řešení a to v podobě krásných botek "samochodek". Můžete si vybrat mezi teniskami a balerínami. U tenisek na zavazování vypadá střih jemně a dostatečně žensky, což se projeví na Vašem seběvědomí, nebudete chodit se sklopenou hlavou, budete na ně totiž pyšná. Baleríny jsou zde z podobných materiálů jako tenisky. Samozřejmě jim nápad nechybí, ačkoliv podle mého vkusu postrádají barevnost, která k jaru zkrátka patří.
MANGO boty – jaro 2009 (http://www.modablog.cz)

Kde najdu MANGO?

Tak tedy pokud se ráda ukazujete se zajímavými botkami, neměl by Vám nějaký neodolatelný kousek značky MANGO ve Vašem botníku chybět. Díky cenové dostupnosti se může těmito skvosty pyšnit opravdu každý. A kam se na ně vydat? Na butik MANGO můžete narazit kdekoliv ve Světě i u nás. Z českých poboček se dvě nachází v Praze (na Příkopech a v Metropoli Shopping Centra), další v Brně a v Ostravě. A teď hurá na jaro v novém obutí.
Ráda Vašim příchodem strháváte zraky okolí? Botky značky MANGO Vám pomohou.
MANGO boty – jaro 2009 (http://www.modablog.cz)MANGO boty – jaro 2009 (http://www.modablog.cz)MANGO boty – jaro 2009 (http://www.modablog.cz)MANGO boty – jaro 2009 (http://www.modablog.cz)MANGO boty – jaro 2009 (http://www.modablog.cz)

Lacoste tašky – Jaro 2009

28. dubna 2009 v 16:05 | anetkaa =P |  --> tašky+kabelky
Firma Lacoste je na trhu již 76 let, od roku 1933 kdy vyráběla tenisová trička a tak postupem času rozšířila svou nabídku o mnohé doplňky. Lacoste tašky se staly velmi oblíbené a jsou vyráběny jak pro mladé tak pro starší zákazníky. Lacoste tašky následují nejnovější módní trendy a zároveň jsou nadčasové se svou rafinovanou jednoduchostí a svěžestí. Jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších materiálů, tedy splňují požadavky náročnějších nositelů.

Tašky Lacoste - jaro 2009

Protože Lacoste sídlí ve městě módy, nezůstala ani s kolekcí jaro/léto 2009 pozadu a my máme z čeho vybírat. Návrháři Lacoste tašek rozdělují svou kolekci do tří částí. Všechny tyto kabelky jsou určeny ženám, které mají rádi sportovní eleganci. Jednoduchý retro střih zvýrazňují propracované kožené detaily na hranách, madlech a lemováních kabelek.
Lacoste tašky – Jaro 2009 (http://www.modablog.cz)

Club, Sportswear, Sport

Kolekce Club se věnuje náročnějším zákazníkům. Spíše elegantní kabelky se hodí jak do města, tak na cesty a jsou vyrobeny z hovězí kůže v kombinaci s nylonem nebo PVC. Co se týče barev, můžete si čistě bílou zkombinovat s klasickou černou, výraznou červenou, mořskou modrou, béžovou nebo šedou. Kolekce nabízí ale také jen jednobarevné provedení.
Druhá kategorie Sportswear zahrnuje hlavně barevné nákupní tašky, které se dají složit do velikosti peněženky, hodně kontrastní oválné tašky, tzv. psaníčka a nakonec klíčenky ke kabelkám. Materiálem je hlavně samotný nylon, občas v kombinaci s hovězí kůží.
Třetí část kolekce je Sport, která má opravdu výraznou šálu barev, je vyrobena z PVC a nylonu. Nabízí také populární obdélníkové tašky přes rameno, které Vás pobaví veselým pruhováním na úchytu tašky. Design Lacoste tašek je doplněn oblíbeným krokodýlem v různých variantách. Tento symbol má původ v tenisovém prostředí stejně jako Lacoste oblečení.

Jean René Lacoste

Zakladatel značky Jean René Lacoste patřil k takzvaným Čtyřem mušketýrům, slavným francouzským tenistům, kteří patřili k nejlepším hráčům 20. a 30. let 20. století. Poté se rozhodl svůj sportovní svět vyměnit za módní. K výtvarné značce slavné firmy mu posloužila jeho přezdívka Aligátor, jež mu přisoudili američtí novináři. Vznikla poté, co mu jeho kapitán na Davis Cupu přislíbil koupit za vyhraný důležitý zápas krokodýlí kufr, který se Renému tak líbil.
Lacoste tašky – Jaro 2009 (http://www.modablog.cz)Lacoste tašky – Jaro 2009 (http://www.modablog.cz)

Plavky Diesel 2009

28. dubna 2009 v 16:02 | anetkaa =P |  --> trička,šaty
Plavky Diesel 2009 (http://www.modablog.cz)
Už se blíží horkem zalité dny, ve kterých jsou vysvobozením chvilky prožité u vody nebo ve vodě. Lidé prahnoucí po zchlazení obléhají břehy jezer, rybníků, přehrad, řek, pláží či koupališť. Po příjemném osvěžení v chladivé vodě přichází fáze polehávání a letmé pokoukávání po ostatních. Koumají se plavky i těla, lépe řečeno souhra zmíněných dvou prvků. Kdo by si totiž nepřál dobře padnoucí plavky, sen je to snad každého z nás. Otázkou však je, kde tyto skvosty sehnat. Za zmínku rozhodně stojí nová kolekce plavek značky DIESEL.
Plavky Diesel 2009 (http://www.modablog.cz)

A co v této kolekci nalezneme?

Ať už k Vašim oblíbeným plavkám patří trojúhelníčkové, vystužené a nebo v celku, rozhodně si budete mít z čeho vybírat.
Tohle léto bude hravé, proto si i návrháři pohráli s každým kouskem a výsledek je nadmíru uspokojivý.
Plavky Diesel 2009 (http://www.modablog.cz)

Co takhle zaexperimentovat…

Vyjádřete pomocí plavek svou povahu či náladu… Jste-li veselá a hravá neodbuďte se plavkami v jedné barvě. Co takhle zkusit nějakou "divočinu" vzorů, barev, střihů, kterou má DIESEL také ve své nabídce. Vždyť k létu odvázanost patří.
Plavky Diesel 2009 (http://www.modablog.cz)
Jednodílné plavky? Co blázníte, nechte si je na kondiční plavání, nebojte se ukázat své tělo a dopřejte mu trošku slunečních paprsků. Samozřejmě v rozumné míře a s použitím ochranného opalovacího mléka, v dnešním světě plných rakovin kůže a jiných se to stává nezbytností.
Ale s tím si teď nebudeme kazit náladu.
Plavky Diesel 2009 (http://www.modablog.cz)
DIESEL samozřejmě nezapomíná ani na muže, vytvořil pro ně také plavky více střihů. Takže si můžete vybrat opravdu ty pravé, ve kterých budete vypadat přímo božsky.
Plavky Diesel 2009 (http://www.modablog.cz)
Máte své vyvolené plavky vybrány a 30ti stupňová vedra nikde? Jste-li už opravdu nedočkaví, můžete si je prozatím vyzkoušet v krytých bazénech.