Salma Hayek si vzala miliardáře!

18. února 2009 v 21:25 | =P |  celebrity...

Salma Hayek si vzala miliardáře!

Hollywoodská herečka Salma Hayek se provdala. Na svatého Valentýna si vzala otce své dcery, francouzského miliardáře Francoise Henriho Pinaulta. Vyvrátila tak klevety o tom, že chodí s Colinem Farrellem. //<![CDATA[ AO_posice(adoceanczopjtjsfuyc, 'Rectangle 420x220 Article'); //]]>

Rozchod s otcem dcery Valentiny Palomy a tajný vztah s Colinem Farrellem? Blbost! Salma Hayek francouzského miliardáře Francoise Henriho Pinaulta stále miluje a o víkendu to potvrdila před úřady, když si šestačtyřicetiletého podnikatele s luxusní módou vzala za muže. O sňatku v pondělí informoval francouzský magazín Le Point.

Dvaačtyřicetiletá mexická kráska řekla ano Pinaultovi v sobotu v den svátku svatého Valentýna na radnici šestého pařížského okrsku.

Starosta městské části Jean-Pierre Lecoq později potvrdil francouzské agentuře AFP, že se herečka za Pinaulta skutečně provdala v přítomnosti ženichovy rodiny.

Loni v červenci oficiálně dvojice své zásnuby odvolala. O tom, že se k sobě vrátili a uvažují o sňatku, nevěděla řada jejich přátel, svatba měla být utajována do poslední chvíle.

V září 2007 se jim narodila holčička Valentina Paloma Pinaultová. Pinaultův majetek loni magazín Forbes odhadl na 16,9 miliardy dolarů.
//<![CDATA[ //]]>
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl/a jsem tu

xoxo

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama