Kate Moss: Nejsem těhotná, jsem tlustá!

18. února 2009 v 21:22 | =P |  celebrity...

Kate Moss: Nejsem těhotná, jsem tlustá!


Topmodelka Kate Moss popřela to, že by byla těhotná. Prý jen konečně zdravě přibrala. Je to skutečně pravda, nebo jen nechce, aby se o tom, že čeká dítě, vědělo?
//<![CDATA[ AO_posice(adoceanczopjtjsfuyc, 'Rectangle 420x220 Article'); //]]>
Kate Moss přispěchala se svojí verzí a tvrdí, že gravidní není, nýbrž že konečně zdravě přibrala. Odborníci však podle snímků jejího bříška hovoří o tom, že je nafouknuté skutečně kvůli těhotenství. "I moji přátelé mi volají a ptají se mě, jestli jsem těhotná. Odpovídám, že ne," tvrdí britská supermodelka.

Mossová magazínu New York ale svěřila, že kilogramů navíc vůbec nelituje. Konečně prý není vyzáblá a cítí se být skutečnou ženou.

"Prostě jsem jen přibrala pár liber a usadily se na správném místě. Je na tom něco divného? Jsem teď žena! Je to pravda. Ne, upřímně, nikdy jsem v životě nenosila podprsenku," tvrdila modelka časopisu.

"Teď jsem schopná naplnit košíček velikosti B. Moji přátelé mi fakt říkají, že mám nad zadkem pěkné podkovy. Co to znamená? Že mám přeci štěstí, mám nad zadkem podkovy," vtipkovala Kate v rozhovoru pro magazín New York.

Zdroj z modelčina okolí ale tvrdí, že je těhotná i přes snahy zprávy z poslední doby zamlžit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl/a jsem tu

xoxo

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama