Gemma Ward

12. února 2009 v 16:04 | =P |  Gemma WardPicture of Gemma Ward
Gemma Ward se narodila 3. listopadu 1987 v Perthu v západní Austrálii, jako druhé dítě Garyho a Claire Wardových. Gemma má starší sestru Sophii, která pracuje také jako modelka a dva mladší bratry, dvojčata Oscara a Henryho. Modelingové agentury objevily Geemu náhodou v roce 2002, kdy se přišla podívat na natáčení televizní soutěže "Hledá se Supermodelka". "Přišla jsem se tam podívat na své kamarádky. Seděla jsem jen tak v davu diváků, když si mě všiml agent z Perthu. Nikdy jsem to nechtěla ani zkusit, protože jsem cítila, že šance na úspěch jsou mizivé. O to víc mě šokovalo, když jsem dostala svou první práci". O něco později podepsala Gemma svou první smlouvu s modelingovou agenturou Vivien´s Model Management.


Už jako šestnáctiletá se Geema stala nejmladší modelkou v historii, kterou si pro svou fashion story "It Girls", vybral časopis Vogue. Geema se tak ocitla na fotografiích ve společnosti topmodelek Darii Werbowy, Gisele Bündchen, Natalie Vodianové, nebo češky Karolíny Kurkové. Následovala řada reklamních kampaní od Jil Sander až po YSL a také účast na módních přehlídkách takových značek
, jakými jsou Versace, Gucci, Chanel, Valentino, Alexander McQueen a mnoho dalších. Mladičká Gemma se díky tomu objevila na titulních stranách prestižních časopisů, jako například Vogue, W, Time či Style. Další úspěch si Gemma na své konto připsala, když si ji vybrala značka Calvin Klein jako tvář své kampaně na parfém "Obsession Nigth for Men", kterou nafotila s modelem Drew Keiltem. To se předtím podařilo jen jedné modelce, kterou nebyl nikdo jiný, než Kate Moss. Zanedlouho poté se Gemma jako první modelka v historii objevila na titulní straně časopisu Teen Vogue. Britský fotograf Nick Knight o Gemmě říká: "Gemma je jednou z velmi mála modelek, které vypadají, jako by pocházeli z jiné dimenze."

V současnosti žije devatenáctiletá Gemma v New Yorku a mezi její nejlepší kamarádky patří Marissa Johnson, Lily Donaldson, Caroline Winberg, Daria Werbowy a Lily Cole. Marissa je dědičkou světoznámé korporace Johnson & Johnson a s Gemmou se přátelí už od jejích začátků v modelingu. Jak Gemma, tak Marissa patří k nejlépe placeným mladým modelkám současnosti.

Gemmyn panenkovský vzhled se stal inspirací pro nový trend v módě. Módní návrhář Lazaro Hernandez řekl v únoru 2006 magazínu Teen Vogue: "Nikdo v historii nevypadal tak, jako ona. Byla něčím zcela novým a přesně to móda hledá." Její vzhled se stal velmi populárním a inspiroval novou vlnu modelek, mezi které patří Vlada Roslyaková, Heather Marks a Jessica Stam.

O Gemmině nové filmové roli promluvila její tisková mluvčí: "The Black Balloon je film režisérky Elissy Down o pubertálním chlapci který se musí naučit žít vedle svého autistického bratra. Gemma hraje jeho přítelkyni Jackie."

Gemma WardGemma Ward

Gemma WardGemma WardGemma Ward
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl/a jsem tu

xoxo

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama