Dokonalé rovné vlasy

28. února 2009 v 14:19 | =P |  ♥vlasy

Dokonalé rovné vlasy

Dlouhé vlasyPokud jste byli rodiči a jinými prapředky podarování dlouhou nohatou kadeří, nemáte ještě zcela vyhráno. Mnoho žen s bohatými a lesklými vlasy stále touží po "něčem víc" a k tomu jim může dopomoct třeba právě žehlička na vlasy, která ale není univerzálním pomocníkem a musí se to s ní umět!
Žehličku jako pomocníka vyhledávají většinou ty ženy, jejichž vlasy jsou téměř rovné, zato ale nejsou spokojeny s jejich občasným zvlněním kazícím celkový dojem. Pokud do této skupiny patříte a žehličku ještě stále nemáte, je nutné se pár minut pozastavit nad jejím výběrem. Jako u dalších produktů, také zde platí, že šetřit se až tak moc nevyplácí. Žehličky se vyskytují v mnoha cenových škálách začínajících již na pár stovkách a dají se rozdělit do dvou kategorií - první se pyšní kovovým žehlícím povrchem, druhá přichází s povrchem sklo-keramickým. Kovové povrchy jsou doménou spíše levnějších žehliček, pokud jste se tedy rozhodli investovat do kvality, asi byste měli rovnou od této varianty upustit.
Žehlička na vlasyPoté co si svého pomocníka úspěšně donesete poprvé domů je dobré se vypravit ještě do drogerie a zde sáhnout po speciálním přípravku pro žehlení vlasů. Díky němu bude žehlení snažší a zároveň také dlouhotrvalejší. Takovéto výrobky je možné zakoupit i na specializovaných eshopech, kde je k dostání kupříkladu sérum pro žehlení vlasů za rozumnou cenu.
Samotný proces žehlení pak začíná právě nanesením tohoto přípravku na vlasy. Před započetím žehlení je dobré vlasy zcela vysušit fénem. Poté, co vlasy přivedete do rovného stavu se kterým jste spokojeni, stačí jen výsledek zafixovat sérem pro rovné vlasy a nebo třeba speciálními vosky.
Důležité je si uvědomit, že takto narovnané vlasy nevydrží věčně a většinou po několika hodinách se efekt začne pomalu ztrácet. Pokud vám žehlení každé ráno nevyhovuje, je řešením trochu dražší procedura u kadeřníka, která vlasy chemicky narovná.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl/a jsem tu

xoxo

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama