Únor 2009

photos,,

28. února 2009 v 19:51 | =P |  Doutzen Kroes
Picture of Doutzen Kroes

Hair trends

28. února 2009 v 19:47 | =P |  ♥vlasy
Paul Costelloe autumn/winter 2009-10Erdem autumn/winter 2009-10Oscar de la Renta autumn/winter 2009-10

Šelmy v ulicích

28. února 2009 v 19:36 | =P |  módní policie

Šelmy v ulicích

Myslela jste si, že leopardí vzor už je na ústupu? O opaku vás rády přesvědčí takové módní ikony, jako jsou Kate Moss nebo Jessica Alba. Zimní kabátky s tímto motivem totiž právě prožívají svůj vrchol. Pokud se bojíte, že byste v něm vypadala lacině, doplňte jej ležérními kalhotami nebo sukní v černé barvě. Leopardím šatům zase dodáte eleganci díky lesklému černému pásku.

Černá barva na vás může také převažovat a leopardí vzor ji může jen oživit ve formě bot nebo kabelky. Toužíte po opaku, tedy aby vás nikdo nepřehlédl? Vyjděte si jako Jessica Simpson a nezapomeňte rozdávat úsměvy na všechny strany.
Inkognito

28. února 2009 v 19:32 | =P |  --> doplňky

Inkognito

Za tmavými brýlemi se můžete schovat jako filmová hvězda 60. let. Čím větší budou, tím víc budete trendy.

Klenuté oblouky

28. února 2009 v 19:28 | =P |  ♥líčení

Klenuté oblouky

Nejúčinnější a zároveň jednoduchý způsob, jak změnit vzhled a současně si ubrat pár let, tkví ve správně upraveném obočí. Profesionálové vám poradí, jak je dokonale vytvarovat.
Klenuté oblouky
Klíčem ke krásně upravenému obočí je pravidelná epilace. Je to sice bolestivý proces, ale výsledek stojí za to. Základní pravidlo zní: dokonalé obočí vyžaduje pravidelnou péči, a to každý týden.

Dokonalý tvar
Současný trend je ve znamení přirozenosti. To znamená širší, ale vytvarované obočí. Příliš husté obočí působí neupraveně, příliš úzké vám dodá výraz, jako byste se stále nad něčím pohoršovala.

Správný bod, kde by mělo obočí začínat, zjistíte jednoduše: položte tužku svisle těsně vedle nosní dírky. Místo, kde se tužka dotýká čela, je přesně ten bod. Abyste zjistila, kde má končit, spojte tužkou střed dolního rtu s vnějším koutkem oka. Tímto jste získala dva body, přes které by obočí nemělo přesahovat .


jako dáma...

28. února 2009 v 19:26 | =P |  ♥líčení
as a lady..

Je čas konečně ukázat svou ženskost. Ne prvoplánově, ne provokativně, ale hezky decentně a rafinovaně.
Jako dáma
Tvář
"Chcete-li být opravdu za dámu, nestačí sladit kabelku se střevíčky. Kouzlo je v každém detailu," vzkazuje Ashley Ward, vizážista, který líčil modelku na těchto stránkách. Základem čisté tváře je dokonalý tvar obočí. Dejte si proto záležet, ať nikde netrčí ani ten nejjemnější chloupek. Pozor také na horní ret. Tmavé chloupky vytrhněte pinzetou nebo se jich zbavte pomocí vosku. Nejdůležitější je však kvalita pleti. Slouží vlastně jako plátno pro obraz tváře, proto jí věnujte dostatečnou péči. Pijte hodně vody a jezte ovoce a zeleninu. Výborná je každodenní masáž obličeje. "Nejprve do kůže vmasírujte svůj oblíbený čisticí přípravek. Napusťte umyvadlo teplou vodou a přidejte do ní pět až šest kapek levandulového oleje. V lázni namočte kousek flanelu a přiložte na tvář. Poklepávejte, dokud nevychladne. Nakonec lehce vmasírujte krém," radí specialistka na pleť Anastasia Achilaos.

Oči
"Základem je tekutá linka. Začněte ve středu horního víčka a pokračujte směrem ven," radí Richard Dean, mluvčí Max Factor a oblíbený vizážista Julie Roberts. "Linku lehce prodlužte až za oko, konec mírně zatočte nahoru (např. Diorliner, Dior, 995 Kč). Jakmile uschne, dokreslete ji tužkou na oči. Začněte od vnitřního koutku víčka a pokračujte ke středu oka až po tekutou linku. Jemně přetáhněte, aby napojení splynulo. Získáte tak efekt kouřového oka i jemnost přesně ohraničené tekuté linky. S trochou praxe to určitě zvládnete." Pokud máte malá víčka, bude lepší, když na tekutou linku zapomenete, místo ní použijete normální měkčí tužku a vytvoříte lehce kouřový efekt (např. Quickliner for Eyes od Clinique, 520 Kč). Linku veďte těsně kolem řas a potom ji lehce rozetřete bavlněným tamponem. Nezapomeňte na řasy. Nejdřív je natočte pomocí kleštiček a pak na ně naneste maskaru (např. More Lashes Waterproof, Max Factor, 335 Kč).

Vlasy
Max Pinnell, kadeřník zodpovědný za účesy na těchto stránkách, radí: "Do vlhkých vlasů stříkněte trochu pěnového tužidla (např. Silk-Flex, Schwarzkopf, 79 Kč). Potom vlasy od konečků ke kořínkům vyfénujte přes kulatý kartáč. Vezměte si kulmu; držte ji vždy svisle, protože když vlasy natočíte vodorovně, lokny se vám ,srazí' směrem nahoru a vlasy se jakoby zkrátí. Postupně natáčejte dva až tři centimetry široké prameny tak, aby se točily směrem ven. Pak nechte všechny vlny vychladnout a nakonec je prohrábněte prsty. Účes zafixujte lakem na vlasy."

Rty
"Při výběru odstínu červené rtěnky poslouchejte svůj instinkt. Po které sáhnete nejdřív, tu si kupte," radí vizážista Richard Dean, zodpovědný za nezapomenutelné rudé rty ve filmu Úsměv Mony Lisy. "Nejdřív použijte konturovací tužku, která by měla být ve stejné barvě jako rtěnka. Na rtech vykreslete linku o malinko plnější než obvykle. Hezky tak rty vytvarujete a opticky je trochu zvětšíte. Pak použijte rtěnku. Trochu přemalujte i konturovací tužku, aby se spojily a hranice mezi nimi nebyla patrná. Přebytečnou vrstvu rtěnky lehce otiskněte do papírového ubrousku. A znovu rty namalujte, aby byl výsledný dojem celistvý - prostě dokonalý. Červené rty vždy zdůrazní celou tvář, ale taky ještě víc upozorní na veškeré nedokonalosti pleti. Tady by měl pomoct korektor. Dejte si však pozor, aby líčení nepůsobilo jako maska, ale aby bylo co nejpřirozenější."


babička Sharone Stone

28. února 2009 v 19:22 | =P |  celebrity...

Základní instinkt ženy selhal! Nebo jak jinak si lze vysvětlit, že Sharon Stone (50) ukázala své hluboké vrásky? Pánové, brali byste tuto babičku domů?

Nelichotivé snímky padesátileté Sharon byly pořízeny ve West Hollywoodu, když si dávala drink s hereckou kolegyní Melanií Griffith. Celou dobu její obličej zakrývaly brýle, když je ale sundala, fotografové mačkali spouště jako smyslů zbavení...

the best sunglasses... =P

28. února 2009 v 14:34 | =P |  --> doplňky
nejkrásnější....

sluneční brýle...

28. února 2009 v 14:31 | =P |  --> doplňky
sluneční brýle...


Jaký make-up se pro mě hodí?

28. února 2009 v 14:23 | =P |  ♥líčení

Jaký make-up se pro mě hodí?

Zima je v plném proudu a s ní přišly i kosmetické trendy s novou paletou odstínů, aby podpořily váš půvab a podtrhly opálení, které vám ještě zůstalo z letního období. Je známo, že pro každou ženu se hodí make-up zcela odlišný. Mnohdy záleží na barvě očí, vlasů nebo barvě pleti.

Jak make-up vybrat

Odstín make-upu vybírejte na jasném denním světle. Jeho barva by se měla shodovat s přirozeným tónem vaší pleti. Pokud váháte mezi dvěma odstíny, je vždy lepší vybrat o polovinu světlejší. Tak se vyvarujete zvýraznění stop únavy, které může tmavší odstín zdůrazňovat.
Sluneční nebo bronzové pudry aplikujte širokým pudlovacím štětcem na lícní kosti. Maximálního efektu ovšem dosáhnete, když přiměřené množství nanesete i na celý obličej, krk a dekolt. Před nanášením očních stínů zbavte víčka tuku. Případné zbytky krému odstraňte papírovým kapesníčkem nebo kosmetickou houbičkou. Pak je labutěnkou nebo štětcem na pudr zlehka přepudrujte. Postačí vám zbytek pudru, který zůstal po předešlém matování pleti.

Dokonalé rovné vlasy

28. února 2009 v 14:19 | =P |  ♥vlasy

Dokonalé rovné vlasy

Dlouhé vlasyPokud jste byli rodiči a jinými prapředky podarování dlouhou nohatou kadeří, nemáte ještě zcela vyhráno. Mnoho žen s bohatými a lesklými vlasy stále touží po "něčem víc" a k tomu jim může dopomoct třeba právě žehlička na vlasy, která ale není univerzálním pomocníkem a musí se to s ní umět!
Žehličku jako pomocníka vyhledávají většinou ty ženy, jejichž vlasy jsou téměř rovné, zato ale nejsou spokojeny s jejich občasným zvlněním kazícím celkový dojem. Pokud do této skupiny patříte a žehličku ještě stále nemáte, je nutné se pár minut pozastavit nad jejím výběrem. Jako u dalších produktů, také zde platí, že šetřit se až tak moc nevyplácí. Žehličky se vyskytují v mnoha cenových škálách začínajících již na pár stovkách a dají se rozdělit do dvou kategorií - první se pyšní kovovým žehlícím povrchem, druhá přichází s povrchem sklo-keramickým. Kovové povrchy jsou doménou spíše levnějších žehliček, pokud jste se tedy rozhodli investovat do kvality, asi byste měli rovnou od této varianty upustit.
Žehlička na vlasyPoté co si svého pomocníka úspěšně donesete poprvé domů je dobré se vypravit ještě do drogerie a zde sáhnout po speciálním přípravku pro žehlení vlasů. Díky němu bude žehlení snažší a zároveň také dlouhotrvalejší. Takovéto výrobky je možné zakoupit i na specializovaných eshopech, kde je k dostání kupříkladu sérum pro žehlení vlasů za rozumnou cenu.
Samotný proces žehlení pak začíná právě nanesením tohoto přípravku na vlasy. Před započetím žehlení je dobré vlasy zcela vysušit fénem. Poté, co vlasy přivedete do rovného stavu se kterým jste spokojeni, stačí jen výsledek zafixovat sérem pro rovné vlasy a nebo třeba speciálními vosky.
Důležité je si uvědomit, že takto narovnané vlasy nevydrží věčně a většinou po několika hodinách se efekt začne pomalu ztrácet. Pokud vám žehlení každé ráno nevyhovuje, je řešením trochu dražší procedura u kadeřníka, která vlasy chemicky narovná.

Rihanna odpustila Brownovi a vrátili se k sobě

28. února 2009 v 14:16 | =P |  RihannaRihanna se vrátila po dvaceti dnech ke svému příteli Chrisi Brownovi. Ten jí dal 8. února na ulici takovou nakládačku, že musela být hospitalizována v nemocnici a případ řeší policie.


Jednadvacetiletá zpěvačka ale proti Brownovi nevznesla obvinění a teď jsou opět spolu. Zatím bydlí v domě kolegy Seana Combse alias P. Diddyho na Miami.
"Jsou zase spolu. A pečují jeden o druhého. Zatímco Chris je rozjímavý a smutný z toho, co se stalo, je velmi šťastný, že je se ženou, již miluje," uvedl zdroj blízký Rihanně pro magazín People.
Americká média minulý týden také informovala o tom, že je Rihanna s Brownem údajně těhotná, proto se k němu touží vrátit.
Brown nastoupil do kurzů zvládání vlastní agresivity. Jeho útok na Rihannu je zatím pouze ve spisech policie v Los Angeles, která ho 8. února zatkla. Podle mluvčího nebyl spis ještě předán státnímu zástupci, který určí, pokud vůbec, za co bude obžalován. Zpěvačka proti němu ale žalobu sama nevznese.

my diplom

28. února 2009 v 14:11 | =P

Stella McCartney – talentovaná dcera slavného otce

28. února 2009 v 10:40 | =P |  •DESIGNERS•


Stella McCartney - talentovaná dcera slavného otce

Již Stellina první kolekce se vyznačovala jasným krejčovským uměním, přirozeným sebevědomím a sexy ženskostí. V roce 1997, teprve dva roky po dostudování školy umění a designu, byla jmenována tvůrčí ředitelkou Chloe v Paříži. Módní dům nesoucí její jméno byl otevřen v roce 2001 ve spolupráci s Gucci Group.
Stella McCartney – talentovaná dcera slavného otce / Profil návrhářky (www.luxurymag.cz)

MCM Night

28. února 2009 v 10:36 | =P |  akce...

MCM Night


Vysoké podpatky jsou in/ Vysoké podpatky 2009

27. února 2009 v 22:15 | =P |  --> boty

Vysoké podpatky 2009Vysoké podpatky jsou in a nebezpěčně sexy! / Vysoké podpatky 2009

Vysoké podpatky jsou opět in a ačkoliv je některé ženy nenávidí a proklínají, faktem je, že žena, jež nosí boty na vysokém podpatku, působí daleko více smyslněji a sexy, než ta v teniskách. Pokud se tedy chcete cítit sexy, vyražte si v podpatkách a pocítíte ten rozdíl. Nejen muži se za vámi budou otáčet.
I letos se tedy budou nosit velmi, někdy až extrémně, vysoké podpatky, které měří až 15 cm. Říkáte si, že to už je moc? Je to k nevíře, ale ultra vysoké podpatky slaví úspěch. Ženy si je nemůžou vynachválit. Vysoké podpatky totiž tvarují nohy, dělají je delší a štíhlější a ženy menšího vzrůstu si tak jimi přidají několik centimetrů navíc. Popularitu vysokých podpatků si pochvaluje i francouzský návrhář Christian Louboutin, který je proslulý svými až 20 centimetrovými podpatky a který o nich prohlásil: "Slyšel jsem, že z nich bolí nohy, ale ženy je chtějí." Ano, přirozeně z nich nohy bolí a určitě to nejsou boty na celodenní nošení, avšak pár hodin se v nich vydržet dá. Takže pokud se chystáte na nějakou slavnostní událost nebo party, na které chcete oslnit, nezapoměnte na vysoké podpatky.

Líčení podle barvy očí

27. února 2009 v 22:08 | =P |  ♥líčení

Líčení podle barvy očí

Pamatujete ještě na doby, kdy doslova frčely azurově modré a blyštivé stíny? Tenkrát byly spolu s tím v módě i někdy až nadmíru tlusté černé linky. To je ale minulost. V letošním líčení je hitem takové malování, kdy každé oko může být zvýrazněno přesně tou barvou, která mu obzvláště nejvíce sluší.

Perfektně nalíčená

27. února 2009 v 22:05 | =P |  ♥líčení

Perfektně nalíčená


Backstage at Zac Posen

27. února 2009 v 21:55 | =P |  akce...

Backstage at Zac Posen